Proszę poświęć trochę czasu, aby zapoznać się z naszymi praktykami w zakresie prywatności i daj nam znać, jeśli masz jakieś pytania.

Obiecujemy Ci:

Polityka prywatności określa, w jaki sposób OTTOBEST i jego partnerzy (w tym, między innymi OTTOBEST, zwany dalej OTTOBEST) lub „my” zbierają, używają, ujawniają, przetwarzają i chronią informacje dostarczone przez Ciebie w przypadku korzystania z naszych produktów i usług; jeśli poprosimy Cię o dostarczenie pewnych informacji w celu weryfikacji Twojej tożsamości podczas korzystania z produktów i usług OTTOBEST, będziemy przestrzegać tylko ściśle tej Polityki prywatności i/lub naszych Warunków użytkowania, aby użyć tych informacji.

Polityka prywatności została opracowana z myślą o Twoich potrzebach; ważne jest, abyś w pełni zrozumiał nasze praktyki zbierania i wykorzystywania danych osobowych oraz abyś ostatecznie mógł kontrolować informacje osobiste dostarczone OTTOBEST.

W niniejszej Polityce prywatności „informacje osobiste” odnoszą się do samej informacji lub do innych osób mających dostęp do informacji, które Audi może uzyskać dostęp, aby zidentyfikować konkretne osoby. Korzystając z produktów i usług OTTOBEST, wyrażasz, że przeczytałeś, zaakceptowałeś i przyjąłeś wszystkie warunki opisane w niniejszej Polityce prywatności, w tym wszelkie zmiany, które wprowadzamy w dowolnym czasie. Jesteśmy zobowiązani do ochrony prywatności, poufności i bezpieczeństwa Twoich danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym lokalnymi przepisami o ochronie danych. Jednocześnie obiecujemy, że wszyscy nasi pracownicy i pełnomocnicy spełniają te zobowiązania.

Na koniec, czego sobie życzymy, to przede wszystkim dostarczenie najlepszych doświadczeń naszym użytkownikom. Jeśli masz pytania dotyczące praktyk przetwarzania danych opisanych w tej Polityce prywatności, prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych na adres sales@ottobest.com, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje konkretne potrzeby. Z przyjemnością zajmiemy się Twoją sprawą bezpośrednio.

Jakie informacje są zbierane i w jaki sposób są wykorzystywane?

Kategoria informacji, zbierane W celu świadczenia Ci naszych usług, poprosimy Cię o dostarczenie danych osobowych niezbędnych do świadczenia usług. Jeśli nie dostarczysz danych osobowych, możemy nie być w stanie zaoferować Ci naszych produktów lub usług.

Zbieramy tylko informacje, które są wymagane dla usług, które wybierasz, dla określonych, wyraźnych i legalnych celów, i nie będziemy przetwarzać dalszych informacji w sposób niezgodny z tymi celami. W zależności od wybranej usługi możemy zebrać jedną lub więcej z poniższych informacji (niezależnie od tego, czy są to dane osobowe):

Informacje, które nam dostarczasz lub przesyłasz (w tym Twoje dane kontaktowe): Zbieramy niektóre z danych osobowych niezbędnych do świadczenia usługi na podstawie wybranej przez Ciebie usługi. Na przykład, jeśli składasz zamówienie w OTTOBEST, możemy poprosić o podanie Twojego imienia i nazwiska, danych kontaktowych, adresu e-mail, adresu wysyłkowego, informacji o zamówieniu, informacji na fakturze itp.

Informacje, które określamy jako istotne dla Ciebie: Możemy korzystać z kont Aodishi i tokenów usług w celu identyfikacji różnych użytkowników.

Informacje o zamówieniu: Jeżeli korzystasz z OTTOBEST do zakupu towarów, możemy zbierać informacje o towarach lub usługach, które używasz do ich zakupu. Na przykład, zapisy zakupów, zapisy obsługi posprzedażowej, zapisy płatności, zapisy rozmów głosowych z obsługą klienta, zapisy sesji online, zapisy ocen użytkowników i podobne.

Informacje związane z urządzeniem lub kartą SIM: Informacje związane z Twoim urządzeniem. Na przykład, numer IMEI, informacje o operatorze, informacje o wersji oprogramowania.

Informacje o aplikacji: Mobilne IP, DNS, brama, CDN oraz informacje o aplikacji niezbędne do pobierania z prędkością.

Inne informacje: Kiedy korzystasz z niektórych funkcji, zbieramy pewne Twoje informacje po uzyskaniu Twojej zgody. Na przykład, gdy oceniasz produkty lub komunikujesz się z obsługą klienta, zbieramy informacje z Twojego albumu zdjęć, ustawiasz funkcję przypomnienia. Zbieramy informacje z Twojego kalendarza, a w celu zwiększenia bezpieczeństwa korzystania z naszych usług, zbieramy Twoją lokalizację do weryfikacji kontroli ryzyka. Odmowa dostarczenia takich informacji uniemożliwi Ci korzystanie z niektórych funkcji, chyba że jest wymagane ich zbieranie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, bez szkody dla normalnego korzystania z innych funkcji.

Możemy również zbierać inne rodzaje informacji, które nie są bezpośrednio lub pośrednio związane z osobami i które są grupowane, anonimowe lub nierozpoznane. Na przykład, automatycznie zbieramy informacje o logach dotyczących otwierania, zamykania strony, kliknięć, pierwszej daty dostępu itp. Celem zbierania tych informacji jest poprawa usług, które świadczymy dla Ciebie. Rodzaj i ilość zbieranych informacji zależy od tego, jak korzystasz, dołączasz lub uczestniczysz w naszych produktach i/lub usługach.