NASZA Historia

O Nas

Ottobest oferuje niezwykle trwałe pojazdy elektryczne o konstrukcji zorientowanej na bezpieczeństwo i dużym zasięgu do 100 km na jednym pełnym naładowaniu dla firm dostawczych, turystycznych i wypożyczalni.

ADO DECE 300 on the trip
ADO DECE 300 on ride

Sprawdź
Co sie dzieje
w sklepie!

ADO rowery elektryczne

Jesteśmy fanami rowerów elektrycznych ADO i szczerze sugerujemy, abyś ponownie rozważył opcje dotyczące rowerów elektrycznych. Są one odpowiednie nie tylko dla osób różnych grup wiekowych, ale także znacznie łatwiejsze w prowadzeniu, co pozwoli Ci na cieszenie się stylem życia o każdej porze. Jeśli myślisz o zakupie wysokiej jakości roweru elektrycznego, ADO e-bike powinien być Twoim pierwszym wyborem.

W ADO zachęcamy wszystkich do jazdy na naszych rowerach elektrycznych, niezależnie od wieku czy umiejętności jazdy. Wierzymy, że nasze rowery mogą zmienić życie ze względu na ich różnorodne zalety. Dążymy do zapewnienia naszym klientom najlepszych rowerów elektrycznych, jakie można kupić za pieniądze. Mamy wiele opcji i mamy nadzieję, że zaspokoimy każde Twoje potrzeby. Dążymy do utrzymywania wysokiej jakości naszych produktów i przystępnych cen.

ENGWE Rowery elektryczne

Stając w obliczu przyszłego zrównoważonego rozwoju, ENGWE będzie dalej promować rozwój branży pojazdów elektrycznych i tworzyć społeczeństwo niskoemisyjne. To, co robimy teraz, jest równoważne zasadzeniu 216 520+ drzew, które codziennie uwalniają 10 610 kg tlenu i pochłaniają 14 507 kg dwutlenku węgla. Naszym celem jest poprawa życia 50 milionów ludzi rocznie i zwiększenie wskaźnika zazielenienia 80 milionów akrów ziemi do 2030 roku. Nasza ciągła innowacja będzie nadal Cię zadziwiać i uskrzydlać.

HIMO Rowery elektryczne

HIMO Electric Technology specjalizuje się w badaniach, rozwoju i produkcji dwukołowych pojazdów elektrycznych! Dąży do zapewnienia najlepszych kompleksowych rozwiązań cyfrowych dla zielonej, miejskiej mobilności. Naszym celem jest dawanie ludziom inteligentnego i wygodnego sposobu przemieszczania się, a jednocześnie zapewniając im więcej zabawy! W odpowiedzi na rosnące potrzeby konsumentów, HIMO jest na czele przewodzących szeroko pojętych rozwiązań technologicznych i cyfrowych, które pozwalają nam tworzyć nieograniczone możliwości.

Produkty HIMO można znaleźć na wielu głównych platformach i sklepach detalicznych, w tym między innymi na Geekbuying, Amazon, eBay, Walmart, NewEgg, Dunham’s oraz u wielu niezależnych dealerów. HIMO zobowiązuje się do tworzenia coraz lepszych produktów. Ciągle bierzemy pod uwagę opinie klientów, aby je przeprojektować i ulepszyć. W miarę jak świat się rozwija, a miasta stają się coraz bardziej zatłoczone samochodami i ruchem drogowym, HIMO chce zapewnić światu przyjazny dla środowiska, ale jednocześnie wydajny sposób dotarcia tam, gdzie trzeba.

JOYOR Hulajnogi elektryczne

Marka Joyor łączy zasoby globalne, opiera się na światowym rynku i jest zaangażowana w promowanie modnego, niskoemisyjnego konceptu, zmieniając sposób podróżowania ludzi na ekologiczny i dostarczając wysokiej jakości rozwiązania transportowe na krótkie dystanse.

Marka Joyor ma na celu dostarczenie innowacyjnych hulajnóg, rowerów i skuterów elektrycznych o niezawodnej jakości. Prowadzimy ciągłe badania nad rozwojem nowych technologii. Śledzimy najnowsze trendy rynkowe i nieustannie udoskonalamy oraz modernizujemy nasze istniejące modele oraz opracowujemy całkowicie nowe modele, aby sprostać rosnącym potrzebom naszych klientów.

Zadowolonych klientów
Dostępnych produktów
Sprzedanych rowerów
Kubków kawy
NASZA MISJA

Naszą misją jest udostępnianie technologii wszystkim

Jakie są korzyści z korzystania z rowerów elektrycznych?

W porównaniu do tradycyjnych rowerów czy samochodów, rowery elektryczne pozwalają dotrzeć do celu znacznie szybciej. Użycie pedałów ładuje baterię, co z kolei generuje wyższe prędkości. Rowery elektryczne to świetna alternatywa dla konwencjonalnych środków transportu, pozwalająca zaoszczędzić cenny czas.

Rowery elektryczne promują zdrowy, aktywny styl życia

Regularne ćwiczenia sprzyjają dobrej krążeniu krwi, aktywują mięśnie głębokie, obniżają poziom stresu, a mózg uwalnia endorfiny. Jeśli aktywnie próbujesz prowadzić zdrowszy styl życia, rowery elektryczne z pewnością będą w stanie Ci w tym pomóc i stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych ćwiczeń, takich jak bieganie, które mogą powodować przeciążenie lub kontuzje.

TOPOWE MARKI

Chcesz przenieść jazdę na rowerze na wyższy poziom?

Mniej pracy dla nóg

Rowery elektryczne są wyposażone w silniki wspomagane baterią, które są ładowane przez pedałowanie i aktywowane za pomocą przepustnicy. Gdy włączasz pedały, silnik może Ci pomóc, zapewniając wsparcie podczas dłuższych podróży. Żaden trudny teren nie jest przeszkodą dla mocnego roweru elektrycznego.

Ludzie zaczynają doceniać wyraźne różnice pomiędzy zwykłymi rowerami a rowerami elektrycznymi. Oprócz zalet posiadania roweru elektrycznego, jednym z nich jest regulacja prędkości. Prostym ruchem nadgarstka rower elektryczny może osiągnąć maksymalną prędkość w kilka sekund, podczas gdy zwykły rower elektryczny wymagałby znacznie większego wysiłku ze strony rowerzysty.

Jesteśmy dumni z naszych rowerów elektrycznych, dlatego szczerze sugerujemy, abyś rozważył swoje opcje dotyczące rowerów elektrycznych. Są one odpowiednie nie tylko dla różnych grup wiekowych, ale także znacznie łatwiejsze w jeździe, zapewniając przyjemny styl życia w każdym czasie. Jeśli myślisz o zakupie wysokiej jakości roweru elektrycznego, nasze rowery elektryczne powinny być Twoim pierwszym wyborem.

Download
ado logo dla joyor
engwe logo dla joyor
himo logo dla joyor
bezior logo dla joyor
logoipsum logo 18
joyor logo 100 1554458578.original